+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Гастроентерологія (видалити)

Звернення до гастроентеролога

Звернення до гастроентеролога

 

 1. Хвороби стравоходу
  • Гастроезофагальна рефлюксна хвороба
  • Ахалазія кардії
 2. Хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки
  • Функціональна диспепсія
  • Хронічний гастрит, дуоденіт
  • Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки
 3. Хвороби жовчновивідних шляхів
  • Дискінезії жовчновивідних шляхів
  • Паразитарні захворювання (лямбліоз, гельмінтози)
  • Хронічний некалькульозний холецистит
 4. Хвороби печінки
  • Стеатогепатоз
  • Хронічні гепатити
  • Стеатогепатит
  • Аутоімунний
  • Вірусний В, С, Д
  • Первинний біліарний
  • Токсичний
  • Алкогольна хвороба печінки
  • Цироз печінки
 5. Хронічний панкреатит з порушенням екскреторної та інкреторної функції підшлункової залози
 6. Хвороби кишківника
  • Хронічні закрепи
  • Дисбактеріоз кишківника
  • Синдром подразненого кишківника з перевагою проносів, закрепів, больового чи диспепсичного синдромів
  • Хронічний ентерит і коліт
  • Хвороба Крона
  • Неспецифічний виразковий коліт
 7. Ураження ШКТ при системних захворюваннях сполучної тканини (системна склеродермія, васкуліт)

 

Скарги пацієнтів при хворобах шлунково-кишкового тракту

Наявність нальоту на язику, збільшення живота в об’ємі, відчуття важкості або дискомфорту в шлунку після прийому їжі, неприємний запах з рота, відрижка повітрям або їжею, відчуття раннього насичення їжею, печія, зниження апетиту, нудота, блювота, зміна кольору шкіри, жовтяниця, біль в животі різної інтенсивності, гіркота в роті, здуття живота, вурчання по кишківнику, часте відходження газів з кишківника, часті закрепи або почащене випорожнення, домішки слизу або крові в калових масах, свербіж в промежині, відчуття неповного випорожнення кишківника, необґрунтоване схуднення, надмірна вага тіла, виявлення глистів в організмі

 

Еластографія печінки – «скільки залишилося печінці?»

 

На печінку здорової людини впливає багато факторів:

 • токсичні речовини:  їжа, алкоголь, порушення травлення та мікробне бродіння в кишківнику, фармпрепарати, професійна, агро – та побутова хімія, нафтопродукти
 • інфекційні захворювання: віруси (A, B, C, D, E, F, цитомегаловірус, вірус Епштейн-Барр та інші), бактерії, гриби, паразити
 • агресія імунітету (аутоімунні процеси)
 • порушення  обміну речовин (цукровий діабет, метаболічний синдром, переїдання жирів та вуглеводів, накопичення заліза та міді)

Усі ці причини призводять до розвитку дифузних захворювань печінки – гепатиту, гепатозу, цирозу та його ускладненням. Гепатит – підступне захворювання, так як болю ви не відчуваєте. Його називають «ніжним, німим вбивцею».

Наслідок усіх цих впливів один: рубцювання (фібротизація) робочої паренхіми печінки – фіброз, та поступовий, але незворотній перехід до цирозу. Стадії фіброзу зворотні (якщо вчасно усунути причину захворювання), а цироз прогресує безупинно. На стадії цирозу можуть виникнути фатальні ускладнення: портальна гіпертензія і кровотеча, асцит, перитоніт, рак печінки (гепатоцеллюлярна карцинома).

Надійним і точним неінвазивним діагностичним методом оцінки стадій фіброзу та цирозу, затвердженими в Євросоюзі, є ультразвукова діагностика – фіброеластографія (еластографія зсувної хвилі ) чи еластографія жорсткості паренхіми печінки. Важливо, що наш ультразвуковий апарат експертного класу дозволяє проводити відразу 3 методики дослідження одночасно: традиційну УЗД,  доплерівське дослідження кровоплину, фіброеластосканування (еластографію/еластометрію) жорсткості паренхіми печінки.

 

Від чого залежить якість проведення еластографії

Якісне обстеження можливе при наявності сучасного ультразвукового оснащення та спеціаліста – експерта. Медичний центр AMG оснащено ультразвуковою системою експертного класу Aplio 300 (TOSHIBA, Японія), що дозволяє виконати еластографію зсувної хвилі та компресійну еластографію багатьох органів і тканин.

Дослідженню підлягають пацієнти з хронічними захворюваннями печінки (гепатоз, гепатит та інші), утвори у молочних залозах та щитовидній залозі.

В АМG приймають досвідчені лікарі ультразвукової діагностики, які отримали Європейські сертифікати в УЗ діагностиці, систематично підвищують професійний рівень на міжнародних Конгресах та практичних європейських курсах.

Однією з головних особливостей еластографії зсувної хвилі, розробленою компанією TOSHIBA, є відбиття та поширення зсувних хвиль на дисплеї. Даний режим дозволяє провести найбільш коректний вибір ділянок для вимірювання, що підвищує достовірність обстеження.

Еластографія печінки, як і обстеження органів черевної порожнини, проводиться строго натще. На виміри еластографії печінки мають вплив різні фактори, які обов`язково потрібно враховувати: вага, ріст, вік, наявність цукрового діабету 2 типу, активність запального процесу; тому перед записом на візит потрібно обов`язково попередити лікаря. Наші спеціалісти виконують дослідження, і головне, багатовекторний аналіз отриманих результатів з врахуванням Ваших індивідуальних даних.

Звертайтесь в медичний центр AMG для проведення сучасних мультипараметричних ультразвукових досліджень з врахуванням щільності органів та тканин (еластографія). Ми забезпечуємо високу якість обстеження та надійність результатів, які вкрай важливі для встановлення діагнозу та лікування.

 

Сервіси Ціна/грн
Консультація гастроентеролога 560
Консультація гастроентеролога повторна 360

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія