+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

maybe delete

Радіесс (Radiesse) - ін’єкційний препарат, що забезпечує довготривалу корекцію зморшок на 18 місяців і довше.

Сьогодні помолодшати на кілька років за 40 хвилин може кожен, хто стежить за новинками косметології і вибирає інноваційні рішення. Відновлення об’ємів в ділянці вилиць, чітких контурів обличчя, підняття куточків губ, усунення носогубних зморшок – все це можливо за допомогою ін’єкційного методу з використанням інноваційного препарату Radiesse. Завдяки використанню Radiesse досягається в першу чергу так званий V-ефект, який робить обличчя молодшим, а також поліпшується колір обличчя, вирівнюються дрібні зморшки, усуваються запалі щоки, підтягується овал обличчя. Корекцію можна проводити також на ділянці декольте, пресі та кистях рук.

Радіесс (Radiesse) – ін’єкційний препарат, що забезпечує довготривалу корекцію зморшок на 18 місяців і довше. До складу унікального наповнювача Радіесс входить 30% мікросфер гідроксиапатиту кальцію і 70% гелю-носія, тому препарат володіє 100% біосумісністю. Відразу після введення заповнюється відсутній об’єм і розгладжуються зморшки. Через 2-3 тижні мікросфери кальцію стимулюють вироблення нового колагену, завдяки чому покращується якість шкіри та ефект зберігається на тривалий час. Препарат Радіесс (Radiesse) схвалений з 1995 року в Сполучених Штатах FDA (Управлінням із анітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів) як повністю безпечний (GRAS) для:

  • виправлення ліпоатрофії обличчя (дефіцит об’єму тканин, птоз тканин);
  • корекції помірних і виражених складок обличчя, в.т.ч. носогубних, втрата тонусу шкіри.

Радіесс (Radiesse) схвалений в ЄС з 2003 року для застосування в пластичній та відновній хірургії, включаючи глибоке і поверхневе введення при дефіциті, яких тканин обличчя та інших частин тіла. У 2016 році у всьому світі було продано більше 6000000 шприців препарату Radiesse від компанії Merz Aesthetics. Такий успіх свідчить про те, що фахівці, а також їх клієнти переконалися у високій ефективності і безпеці даного препарату. Підтвердження всіх номінальних параметрів Radiesse було отримано в результаті проведення більш ніж 200 клінічних досліджень, про що доступні відповідні наукові публікації, де наведені дані про більш ніж 4000 пацієнтів по всьому світу.

Показання для застосування:

2

Процедура

Курс процедур:

Відноситься до ряду одноразових процедур. Радієс забезпечує корекцію на 18 місяців і довше.

Підготовка

Особливою підготовки не потрібно. Бажано за 2-3 дня до процедури:

Крок 1
утриматися від вживання алкогольних напоїв
Крок 2
виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.);
Післяпроцедурний режим
2 тижні після процедури не можна відвідувати сауни, лазні, приймати гарячі ванни;
7 днів після процедури обмежити фізичний вплив на область проведення процедури.

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія