+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Кріомасаж

Кріомасаж

КРІОМАСАЖ ШКІРИ ГОЛОВИ У ЛЬВОВІ

Шкіра голови, також, як і шкіра тіла, потребує живлення та догляду. Внаслідок нестачі харчування і зволоження, можуть виникнути різного роду проблеми: підвищена жирність та чутливість шкіри, лущення, уповільнення росту волосся та його випадання.

Кріомасаж – це процедура, яка чудово нормалізує надходження в шкіру активних речовин і покращує обмінні процеси в волосистій частини голови. Сприятливий вплив штучного холоду на ділянки шкіри голови вже давно відомий. Кріомасаж чудово допомагає при зайвій жирності шкіри голови, яка викликана надмірною активністю роботи сальних залоз.

 

ПОКАЗАННЯ ДО КРІОМАСАЖУ:

 • знижена густота волосся;
 • як додаток до мезотерапії шкіри голови;
 • тьмяне і мляве волосся;
 • жирна шкіра голови;
 • облисіння.

ЯК ПРАЦЮЄ КРІОМАСАЖ?

Косметолог проводить по шкірі аплікатором з азотом, температура якого значно нижче нуля. Під впливом холоду, пори шкіри починають різко звужуватися, а потім розширюються. Це стимулює приплив крові і активує процеси обміну речовин. Живлення підвищується, завдяки чому відбувається значне поліпшення стану шкіри і волосся, робота сальних залоз приходить в норму. Кріомасаж допомагає повернути волоссю здоровий блиск і густоту.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • алергія на холод;
 • герпес;
 • наявність пошкодження шкіри в зоні проведення процедури;
 • атеросклероз;
 • мігрень;
 • епілепсія;
 • наявність гнійних запалень.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

Для досягнення максимального ефекту необхідно пройти курс процедур з 10-15 сеансів з перервою в 1-3 дні між ними. Вартість (ціна) кріомасажу наведена в таблиці нижче.

 

Сервіси Ціна/грн
Трихологія
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-трихолога 400
Повторна консультація кандидата медичних наук, лікаря-трихолога 200
Плазмотерапія PRP, 1 пробірка 1100
Плазмотерапія PRP, 2 пробірки 1900
Плазмотерапія PRP, 3 пробірки 2600
Кріотерапія волосистої частини голови 250
Мезотерапія волосистої частини голови Meso-Genesis BP3 1 амп 5 ml 2600
Мезотерапія волосистої частини голови Meso-Genesis BP3 1 амп 2,5 ml 1400
Мезотерапія волосистої частини голови Hair Loss Control 800
Мезотерапія волосистої частини голови Stamin C, 5 ml 800
Д’арсонваль волосистої частини голови 300

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія