+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Лікування гіпергідрозу

Лікування гіпергідрозу (надмірне потовиділення)
Сервіси Ціна/грн
Гіпергідроз
Гіпергідроз долонь 250 ОД 6500
Гіпергідроз долонь 300 ОД 7000
Гіпергідроз пахви 400 ОД 8000
Гіпергідроз пахви 500 ОД 9000
Гіпергідроз стопи 300 ОД 7000

 

ПРОЦЕДУРИ ВИКОНУЄ:

Доктор медичних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR.
Шмига Тетяна Вікторівна Зав. відділенням дерматовенерології, кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії з 10-річним досвідом роботи, спеціаліст з естетичної медицини, лікар-ін’єкціоніст, косметолог, член УАЛДВК

Потовиділення – проблема, яка носить в собі естетичний і психологічний характер, пітливість тіла часто викликає дискомфорт і заважає відчувати себе впевнено. Помірне потовиділення – це цілком нормальна функція організму, але інколи потовиділення стає занадто надмірним і рясним, саме тоді варто говорити про гіпергідроз. Гіпергідроз – це надмірна пітливість, яка проявляється найчастіше в зоні долонь, пахвових впадин, стоп, обличчя, спини і навіть волосистої частини голови. Причини виникнення підвищеної пітливості можуть бути різними: стрес, хвилювання, незбалансоване харчування, нездоровий спосіб життя та інше.

Коли ця проблема стає нестерпною, варто звернутися до фахівців – лікарів косметологів, які нададуть ефективне лікування гіпергідрозу. За допомогою ін’єкцій препаратом Диспорт фахівці зможуть швидко і безпечно усунути симптоми даного захворювання.

Диспорт (Франція) – це препарат, який містить ботулοтοксин типу А, на даний момент це найбільш ефективний метод лікування гіпергідрозу. За допомогою тонкої голочки препарат вводиться під шкіру. Препарат блокує нервові рецептори, не даючи їм можливості передавати імпульси до потових залоз, і ті не виділяють велику кількість поту. Процедура практично безболісна, але обробка таких ділянок як ступні або долоні все ж може бути болючою. Для більш комфортного проведення процедури можливе нанесення аплікаційної анестезії (знеболюючого крему).

ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

 • ступні ніг;
 • долоні;
 • обличчя;
 • пахвові області.
 • волосиста частина голови

Насправді таку процедуру можна виконати практично на будь-якій частині тіла.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • захворювання крові;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • гострі запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • захворювання шкіри в зоні проведення процедури;
 • алергічні реакції на будьякий з компонентів препарату;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

ПІДГОТОВКА:

Особливою підготовки не потрібно. Бажано за 2-3 дня до процедури:

 • утриматися від вживання алкогольних напоїв;
 • виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.);
 • якщо процедура проводиться в ділянці пахвових впадин, зону перед процедурою необхідно поголити, якщо в зоні стоп – видалити гіперкератоз.
 • за 7 днів до процедури виключити використання дезодоранту Dry Dry або його аналогів.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ:

3 дні після процедури не можна:

 • відвідувати сауни, лазні;
 • вживати алкогольні напої;

КУРС ПРОЦЕДУР:

Тривалість дії Диспорту до 6 місяців. Для тривалого і максимального ефекту рекомендується вводити препарат 2 рази на рік.

ВАЖЛИВО! Надмірна пітливість може виникнути як у жінок, так і у чоловіків, але в обох випадках, лікування надасть позитивний ефект. Не відкладайте лікування гіпергідрозу, позбудьтеся від неконтрольованого потовиділення вже зараз. Ціна лікування гіпергідрозу – ціна вашого успіху. Адже впевненість в собі безцінна!

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія