+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Ботулінотерапія

ІН'ЄКЦІЇ ДИСПОРТУ
Сервіси Ціна/грн
Ботулінотерапія
Диспорт (Франція) 1 поділка – 8,3 ОД 410
Корекція зморшок міжбрів’я від 1230
Корекція горизонтальних зморшок чола від 1230
Корекція зморшок навколо очей “гусячі лапки” від 1640
Корекція шиї та овалу обличчя 4500
Корекція зморшок носа “кролячі” 820
Корекція підборіддя 820
Підняття кінчика носа 410
Мезодиспорт 1 ділянка 800
Мезодиспорт 2 ділянки 1100
Мезодиспорт 3 ділянки 1300
Мезодиспорт + Inno Firming 1 ділянка 1000
Мезодиспорт + Inno Firming 2 ділянки 1200
Мезодиспорт + Inno Firming 3 ділянки 1500

 

ПРОЦЕДУРИ ВИКОНУЄ:

Доктор медичних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR.
Шмига Тетяна Вікторівна Зав. відділенням дерматовенерології, кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії з 10-річним досвідом роботи, спеціаліст з естетичної медицини, лікар-ін’єкціоніст, косметолог, член УАЛДВК

Диспорт є торговою назвою ботулотоксину типу А, який використовується в косметології з метою зменшення або блокування роботи м’язів, які відповідають за міміку обличчя.

Існує два типи зморшок на обличчі:

 • статичні зморшки з’являються в результаті сили тяжіння і втрати еластичності шкіри;
 • динамічні зморшки з’являються в результаті м’язової діяльності (міміки), як правило, ці лінії знаходяться у верхній третині обличчя, і включають в себе: горизонтальні зморшки чола, зморшки між бровами, зморшки ділянки носа, зморшки навколо очей (відомі як «гусячі лапки»).

Для усунення динамічних зморшок найбільш ефективними є ін’єкції препаратом Диспорт. Процедура ботулінотерапії є і профілактичною, щоб не утворилися статичні зморшки і лікувальною одночасно.

Історія використання ботулотоксину в медичних цілях починається ще в 1989 році з постанови FDA про дозвіл використання препарату Oculinum (попередник Бοтοксу) для лікування блефароспазму, геміфаціальний спазму і офтальмологічної дистонії (косоокості). Хоча необхідно відзначити, що сам ботулοтοксин типу А був отриманий вченими ще в 1946 році і починаючи з того моменту проходив різні тестування і клінічні випробування.

У 1991 році з’явилися такі препарати як Бοтοкс (виробництво Allergan, США) і Диспорт – європейський аналог Бοтοкса (виробництво Beaufour Ipsen, Франція).

У 2002 році FDA (Американське Федеральне управління з нагляду за якістю харчових і лікарських препаратів) схвалило застосування препаратів на основі ботулотоксину типу А в косметичних цілях – для корекції мімічних зморшок.

Застосування ін’єкцій Бοтοкса і Диспорту не є хірургічною процедурою, це безпечна, безболісна і швидка ін’єкційна процедура.

Процедура включає в себе мікроін’єкції препарату безпосередньо в м’язи, що відповідають за формування мімічних зморшок, забезпечуючи тим самим свіже і молоде обличчя всього за одну процедуру. Ефект після одноразового введення препарату розвивається протягом 3-14 днів, після чого він зберігається від 3 до 9 місяців (в залежності від зони введення і препарату). Після введення ботулотоксину не спостерігається порушень мікроциркуляції або чутливості в ділянці впливу препарату.

ВАЖЛИВО!  Виникнення необхідності в корекції не слід розглядати як прояв некомпетентності спеціаліста, навпаки це говорить про його сумлінне ставлення та обережність. Поетапне виконання дозволяє підібрати для спеціаліста саме Вашу, індивідуальну дозу ботулотоксину.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • захворювання крові;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • гострі запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • захворювання шкіри в зоні проведення процедури;
 • алергічні реакції на будьякий з компонентів препарату;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

ПІДГОТОВКА:

Особливої підготовки не потрібно. Бажано за 2-3 дня до процедури:

 • утриматися від надмірного вживання алкогольних напоїв;
 • виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.).

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ:

3 дні після процедури не можна:

 • відвідувати сауни, лазні;
 • вживати алкогольні напої;

КУРС ПРОЦЕДУР:

Тривалість дії Диспорту  до 6 місяців. Для тривалого і максимального ефекту рекомендується вводити препарат 2 рази на рік та для того щоб не утворювалися статичні зморшки.

 

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія