+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Контурна пластика губ

Збільшення губ
Сервіси Ціна/грн
Контурна пластика губ
Ревіталізація губ
Belotero Soft 1.0 ml 6450
Restylane Skinboosters Vital 1.0 ml 5900
Restylane Skinboosters Vital light 1.0 ml 4340
Корекція форми губ
Restylane 0.5 ml 3800
Restylane 1.0 ml 7560
Restylane Refyne 1.0 ml 7870
Restylane Kysse 1.0 ml 8240
Belotero Balance 1.0 ml 7440
Корекція периоральної ділянки (“кисет”, маріонетки, опущені кутики рота, носогубні зморшки)
Belotero Soft 1.0 ml 6450
Restylane Fynesse 1.0 ml 6500
Restylane Refyne 1.0 ml 7870
Restylane 0.5 ml 3800
Restylane Skinboosters Vital 1.0 ml 5900

 

ПРОЦЕДУРИ ВИКОНУЄ:

Доктор медичних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR.
Шмига Тетяна Вікторівна Зав. відділенням дерматовенерології, кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії з 10-річним досвідом роботи, спеціаліст з естетичної медицини, лікар-ін’єкціоніст, косметолог, член УАЛДВК

Розкішні пишні губки, вже протягом десятків років, є еталоном молодості і краси. Однак не всім пощастило успадкувати пухкі губи від природи, та й з часом поступово на наших устах з’являються невеликі зморшки і западини. З цієї причини, процедура контурної пластики губ здобула величезний успіх і популярність у всьому світі.

Контурна пластика губ – це революційний не хірургічний метод збільшення губ, який грунтується на ін’єкційному введенні спеціально розроблених препаратів, до складу яких входить гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота є речовиною, яка за природою присутня в нашому організмі, і має функцію “губки”, збереження рідини. Ця речовина міститься у сполучній тканині організму і відома як NMF (природний зволожуючий фактор).

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ ГУБ:

Процедуру збільшення губ ми проводимо за допомогою спеціально розроблених препаратів на основі гіалуронової кислоти: Рестілайн  (Restylane), та Белотеро (Belotero). Це біорозщеплювальні наповнювачі, які рівномірно розподіляються і, в принципі, не відчуваються.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ У ВИПАДКАХ:

 • Тонкі губи, що не мають об’єму;
 • Губи не виразні, без чіткого контуру;
 • Дрібні зморшки, впадинки в ділянці губ (зміни, пов’язані з віком);
 • Асиметрична форма губ;
 • Опущення куточків рота (маріонетки);
 • Зморшки по периметру губ (кисет).

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ ГУБ:

 • Ми не просто збільшуємо губи, але і надаємо їм більш гарну і виразну форму;
 • Прибираємо асиметрію і надаємо гарний рельєф;
 • Можемо збільшити тільки одну (верхню чи нижню) губу, при бажанні клієнта;
 • З віком губи стають більш тонкими, ми допоможемо непомітно повернути колишній об’єм, припідняти куточки рота, надати їм більш привабливий вигляд;
 • Лікар косметолог проконсультує Вас і порадить, яка форма і розмір губ Вам більше пасуватиме; (для демонстрації фахівцеві можна взяти з собою на процедуру фото з губами, які Ви вважаєте ідеальними);
 • Зробимо процедуру максимально комфортною для Вас по відчуттях завдяки комбінованій техніці місцевого знеболювання.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ

 • за 2-3 дні до процедури утриматись від прийому алкоголю
 • за 2-3 дні виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін)

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • Аутоімунні захворювання сполучної тканини;
 • Герпес в активній фазі;
 • Вагітність, період лактації;
 • Запальний процес в ділянці проведення ін’єкцій;
 • Підвищена чутливість до компонентів препарату;
 • Цукровий діабет;
 • Порушення згортання крові.

РЕАБІЛІТАЦІЯ:

У перші 2-4 дні після процедури, може утримуватися набряк, що варто враховувати при плануванні контурної пластики губ до певної події. У наступні 7 днів після процедури варто відмовитися від відвідування саун, лазні та купання в басейні або відкритому водоймищі.

Для збільшення губ в середньому достатньо 1 шприца.

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія