+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

Звернення до гастроентеролога
СЕРВІСИ ЦІНА/ГРН
Консультація гастроентеролога 560
Консультація гастроентеролога повторна 380

 

КОНСУЛЬТУЄ:

БІДЮК ОЛЬГА АНТОНІВНА
БІДЮК ОЛЬГА АНТОНІВНАЛікар-гастроентеролог вищої категорії з 29-річним досвідом. Зав. відділенням другого гастроентерологічного відділення К5МКЛ

Хвороби стравоходу
Гастроезофагальна рефлюксна хвороба
Ахалазія кардії
Хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки
Функціональна диспепсія
Хронічний гастрит, дуоденіт
Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки
Хвороби жовчновивідних шляхів
Дискінезії жовчновивідних шляхів
Паразитарні захворювання (лямбліоз, гельмінтози)
Хронічний некалькульозний холецистит
Хвороби печінки
Стеатогепатоз
Хронічні гепатити
Стеатогепатит
Аутоімунний
Вірусний В, С, Д
Первинний біліарний
Токсичний
Алкогольна хвороба печінки
Цироз печінки
Хронічний панкреатит з порушенням екскреторної та інкреторної функції підшлункової залози
Хвороби кишківника
Хронічні закрепи
Дисбактеріоз кишківника
Синдром подразненого кишківника з перевагою проносів, закрепів, больового чи диспепсичного синдромів
Хронічний ентерит і коліт
Хвороба Крона
Неспецифічний виразковий коліт
Ураження ШКТ при системних захворюваннях сполучної тканини (системна склеродермія, васкуліт)

Скарги пацієнтів при хворобах шлунково-кишкового тракту

Наявність нальоту на язику, збільшення живота в об’ємі, відчуття важкості або дискомфорту в шлунку після прийому їжі, неприємний запах з рота, відрижка повітрям або їжею, відчуття раннього насичення їжею, печія, зниження апетиту, нудота, блювота, зміна кольору шкіри, жовтяниця, біль в животі різної інтенсивності, гіркота в роті, здуття живота, вурчання по кишківнику, часте відходження газів з кишківника, часті закрепи або почащене випорожнення, домішки слизу або крові в калових масах, свербіж в промежині, відчуття неповного випорожнення кишківника, необґрунтоване схуднення, надмірна вага тіла, виявлення глистів в організмі

Еластографія печінки – «скільки залишилося печінці?»

На печінку здорової людини впливає багато факторів:

токсичні речовини: їжа, алкоголь, порушення травлення та мікробне бродіння в кишківнику, фармпрепарати, професійна, агро – та побутова хімія, нафтопродукти

інфекційні захворювання: віруси (A, B, C, D, E, F, цитомегаловірус, вірус Епштейн-Барр та інші), бактерії, гриби, паразити

агресія імунітету (аутоімунні процеси)

порушення обміну речовин (цукровий діабет, метаболічний синдром, переїдання жирів та вуглеводів, накопичення заліза та міді)

Усі ці причини призводять до розвитку дифузних захворювань печінки – гепатиту, гепатозу, цирозу та його ускладненням. Гепатит – підступне захворювання, так як болю ви не відчуваєте. Його називають «ніжним, німим вбивцею».

Наслідок усіх цих впливів один: рубцювання (фібротизація) робочої паренхіми печінки – фіброз, та поступовий, але незворотній перехід до цирозу. Стадії фіброзу зворотні (якщо вчасно усунути причину захворювання), а цироз прогресує безупинно. На стадії цирозу можуть виникнути фатальні ускладнення: портальна гіпертензія і кровотеча, асцит, перитоніт, рак печінки (гепатоцеллюлярна карцинома).

Надійним і точним неінвазивним діагностичним методом оцінки стадій фіброзу та цирозу, затвердженими в Євросоюзі, є ультразвукова діагностика – фіброеластографія (еластографія зсувної хвилі ) чи еластографія жорсткості паренхіми печінки. Важливо, що наш ультразвуковий апарат експертного класу дозволяє проводити відразу 3 методики дослідження одночасно: традиційну УЗД, доплерівське дослідження кровоплину, фіброеластосканування (еластографію/еластометрію) жорсткості паренхіми печінки.

Від чого залежить якість проведення еластографії

Якісне обстеження можливе при наявності сучасного ультразвукового оснащення та спеціаліста – експерта. Медичний центр AMG оснащено ультразвуковою системою експертного класу Aplio 300 (TOSHIBA, Японія), що дозволяє виконати еластографію зсувної хвилі та компресійну еластографію багатьох органів і тканин.

Дослідженню підлягають пацієнти з хронічними захворюваннями печінки (гепатоз, гепатит та інші), утвори у молочних залозах та щитовидній залозі.

В АМG приймають досвідчені лікарі ультразвукової діагностики, які отримали Європейські сертифікати в УЗ діагностиці, систематично підвищують професійний рівень на міжнародних Конгресах та практичних європейських курсах.

Однією з головних особливостей еластографії зсувної хвилі, розробленою компанією TOSHIBA, є відбиття та поширення зсувних хвиль на дисплеї. Даний режим дозволяє провести найбільш коректний вибір ділянок для вимірювання, що підвищує достовірність обстеження.

Еластографія печінки, як і обстеження органів черевної порожнини, проводиться строго натще. На виміри еластографії печінки мають вплив різні фактори, які обов`язково потрібно враховувати: вага, ріст, вік, наявність цукрового діабету 2 типу, активність запального процесу; тому перед записом на візит потрібно обов`язково попередити лікаря. Наші спеціалісти виконують дослідження, і головне, багатовекторний аналіз отриманих результатів з врахуванням Ваших індивідуальних даних.

Звертайтесь в медичний центр AMG для проведення сучасних мультипараметричних ультразвукових досліджень з врахуванням щільності органів та тканин (еластографія). Ми забезпечуємо високу якість обстеження та надійність результатів, які вкрай важливі для встановлення діагнозу та лікування.

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія