+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія волосистої частини голови
Сервіси Ціна/грн
Трихологія
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-трихолога 400
Повторна консультація кандидата медичних наук, лікаря-трихолога 200
Плазмотерапія PRP, 1 пробірка 1100
Плазмотерапія PRP, 2 пробірки 1900
Плазмотерапія PRP, 3 пробірки 2600
Кріотерапія волосистої частини голови 250
Мезотерапія волосистої частини голови Meso-Genesis BP3 1 амп 5 ml 2600
Мезотерапія волосистої частини голови Meso-Genesis BP3 1 амп 2,5 ml 1400
Мезотерапія волосистої частини голови Hair Loss Control 800
Мезотерапія волосистої частини голови Stamin C, 5 ml 800
Д’арсонваль волосистої частини голови 300

 

ПРОЦЕДУРИ ВИКОНУЄ:

Доктор медичних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR.
Шмига Тетяна Вікторівна Зав. відділенням дерматовенерології, кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії з 10-річним досвідом роботи, спеціаліст з естетичної медицини, лікар-ін’єкціоніст, косметолог, член УАЛДВК

Кожен хоче здорове і гарне волосся. Довгі, блискучі і шовковисте локони – ознака здоров’я і краси. Але в наслідок різних причин і захворювань, стан волосся і шкіри голови різко погіршується. Надмірне випадіння волосся, облисіння, підвищена жирність, чутливість шкіри голови – це далеко не весь список, проблем, з якими варто звернутися до лікаря.

Облисіння – це передчасне або патологічне випадіння волосся. Не так багато проблем шкіри голови турбують людей, як втрата волосся. У спробі вирішити цю проблему самостійно, багато хто вдається до препаратів, інформація про яких поширюється в ЗМІ, але як правило без правильного діагностування, вони так і не приносять результатів.

Мезотерапія – одна з передових процедур лікування різних косметологічних проблем. Спочатку мезотерапію застосовували для лікування лімфатичних і судинних захворювань. Пізніше медичні фахівці виявили, що процедуру можна застосовувати і в інших цілях.

Мезотерапія волосяної частини голови показала відмінні результати в боротьбі проти випадіння волосся і облисіння. Процедура полягає в серії ін’єкцій, які роблять безпосередньо в шкірні покриви голови. Препарати для мезотерапії волосся – це вітамінні коктейлі, насичені мінералами, амінокислотами та блокаторами дигідротестостерону. Основна мета цієї процедури – зупинити випадіння і зміцнити волосяні фолікули.

СУТЬ МЕЗОТЕРАПІЇ ВОЛОССЯ:

Завдяки мікроін’єкціям препарату, активні інгредієнти поставляються безпосередньо в шкіру голови. Це сприяє зміцненню і стимулюванню росту волосся. Метод доставки вітамінів і мінералів безпосередньо у фолікул значно прискорює процес відновлення ослабленого волосся. Також мезотерапевтичні коктейлі служать для усунення лупи, потовщення тонкого волосся і відновлення пошкодженого волосся, особливо у жінок.

ПОКАЗАННЯ:

 • алопеція (надмірне випадання волосся);
 • себорея (лупа);
 • тонке і ламке волосся;
 • надмірна чутливість шкіри;
 • підвищена жирність.

ЕФЕКТ:

 • кількість випадають волосся скорочується;
 • знижується жирність шкіри голови;
 • волосся стає здоровішим і міцнішим, з’являється природний блиск.

КУРС ПРОЦЕДУР:

В середньому для отримання оптимального результату необхідно пройти курс з 10-12 процедур, з перервами в 1 тиждень.

 

МЕЗОТЕРАПІЯ ШКІРИ ГОЛОВИ

Hair Loss Control,  Meso-Genesis

Інгредієнти, які входять до складу препаратів, підсилюють ріст волосся, покращують їх структуру і зупиняють випадіння. Стимулюють мікроциркуляцію крові в шкірі голови, забезпечують доставку необхідних для формування волосяного стержня поживних інгредієнтів і, за рахунок інтенсивного харчування, зміцнюють їх. Рекомендують для лікування алопеції, також дані препарати сприяють росту нового волосся. Застосовуються при гормональному або спадковому випаданні волосся, випаданні волосся, що пов’язане з втомою, стресом, вагітністю або сезонним випадінням волосся. Служать профілактикою, а також лікуванням волосся і шкіри голови після прийому курсу антибіотиків. Застосовують ці препарати для зневодненого волосся, профілактики тонкого волосся, при ламкості і сухості волосся, а також при таких проблемах як: лупа, свербіж шкіри голови, себорейний дерматит, алопеція.

Курс процедур: 4-10 процедур з інтервалом в 1 тиждень

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • аутоімунні захворювання;
 • захворювання крові;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • запальні захворювання, що супроводжуються підвищеною температурою тіла;
 • захворювання шкіри в місці передбачуваної ін’єкції;
 • алергічні реакції на будь-який з компонентів препарату;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

ПІДГОТОВКА:

Особливої підготовки не потрібно. Бажано за 2-3 дні до процедури:

 • утриматися від вживання алкогольних напоїв;
 • виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.).

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ РЕЖИМ:

 • 7-10 днів не рекомендують проводити чистку і подібні процедури в зоні ін’єкцій;
 • 3 дня після процедури не можна відвідувати сауни, лазні, басейни;
 • 2-3 дні утриматися від фізичних навантажень.

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія