+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Меню

+38097 009 4444

Україна, м. Львів, вул. Чупринки 62

Ревматологія

Звернення до ревматолога
Сервіси Ціна/грн
Консультація професора ревматолога 850
Консультація професора ревматолога повторна 450
Консультація ревматолога 500
Консультація ревматолога повторна 400
Онлайн консультація професора ревматолога (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 800
Пункція суглобу з евакуацією запального вмісту 450
Пункція суглобу з введенням ліків 350
Пункція суглобу під контролем ультразвуку 800

 

КОНСУЛЬТУЮТЬ:

Доктор медичних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR.
Надашкевич Олег НиконовичДоктор медичних наук, професор, ревматолог вищої категорії, академік АН ВО України, завідувач кафедри ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR, SCTC.

 

Лікар ревматолог, інтерніст провідний спеціаліст
Лиховид Павло БогдановичЛікар-ревматолог, провідний спеціаліст

Галузь ревматології охоплює велику кількість захворювань з різним патогенезом: аутоімунним, інфекційно-алергічним, генетичним, метаболічним, інфекційним та  дегенеративним. Залежно від локалізації і особливостей формування ревматичні хвороби проявляються у вигляді суглобового синдрому (поліартрит, ураження хребта), уражень шкіри, нігтів, волосся, слизових оболонок, очей, ротової порожнини, носа, гайморових/фронтальних пазух, органів слуху, слинних і слізних залоз, м’язів, кісток, хрящів, ентезів, судин, серця, стравоходу, шлунка, кишечника, печінки, дихальної, сечо-видільної, нервової та кровотворної систем.

Скарги пацієнтів при ревматологічних хворобах

 • Біль, набряк, зміна форми та обмеження руху в суглобах
 • Скутість рухів у шиї, попереку при пробудженні у вранішній час
 • Вранішня скутість у периферичних суглобах
 • На щоках та на носі з’явилось трохи піднесене над рівнем шкіри почервоніння
 • Висипання у вигляді невеликих вузликів, блідо-рожевих кілець еритеми, які не болючі на дотик
 • Висипання на шкірі обличчя у формі метелика
 • Висипання на шкірі незрозумілого походження
 • Підшкірні вузли
 • Тривалий час присутня підвищена температура тіла 37-38 градусів
 • М’язова слабість, біль чи набряк
 • Періодично з’являються і несподівано зникають різкі болі в суглобах
 • Загальна слабість, почервоніння і припухлість суглобів або пальців тотально
 • Обмеження рухливості хребта
 • Деформація суглобів рук і ніг
 • Болі в паху
 • Болі в сідницях
 • Мігруючі болі різних суглобів
 • Стріляючі болі у верхніх кінцівках
 • Задишка незрозумілого походження
 • Хронічний увеїт або кон’юнктивіт
 • Крововиливи чи виразки на гомілках
 • Тривала виражена загальна слабість
 • Виразки в роті та на статевих органах
 • Хламідіоз з ураженням суглобів

У більшості пацієнтів одночасно, або з певними часовими інтервалами можуть розвиватись уретрит (або діарея), артрит/поліартрит (часто з ураженням хребта) та  ураження очей (кон’юнктивіт, увеїт) і шкіри/слизових (бленорагічна кератодермія, псоріазоподібна висипка, ерозії на статевих органах, стоматит). В медичному центрі АМG ми маємо великий досвід діагностики і лікування хламідіозу ревматологом спільно з дерматовенерологом. Спільно ревматологом і дерматовенерологом лікується також псоріатична хвороба, яка розцінюється як системне захворювання (ураження шкіри, хребта, суглобів, очей, серця, глибокі зміни обміну речовин). Одною з наших переваг є успішний досвід лікування ревматоїдного артриту, псоріатичного та реактивного артритів, спондилоартриту (хвороба Бехтерева), артриту при хворобі Крона високотехнологічними біологічними препаратами найбільш авторитетних у світі фармацевтичних компаній; до вказаних препаратів відносяться блокатори тумор-некротичного фактору альфа, блокатори інтерлейкінів 6, 12, 17, 23 та блокатори янус-кіназ. Важливим є також  досвід застосування при системних хворобах сполучної тканини (вовчак, склеродермія, хвороба Шегрена, дерматоміозит, синдром Шарпа, антисинтетазний синдром) і системних васкулітах найпотужніших цитостатичних імунодепресантів (ендоксан, микофенолату мофетил, азатіоприн), а також рітуксімабу – синтетичний препарат, який є генно-інженерним моноклональним антитілом до поверхневого антигену В-лімфоцитів СD20. Ревматологи AMG  володіють технікою пункції суглобів для евакуації запального вмісту і досуглобового введення ліків (стероїди, гіалуронова кислота). На даний час завдяки власній ультразвуковій системі APLIO модель TUS-А300 існує можливість вводити ліки в найбільш складний для пункціЇ кульшовий суглоб під ультразвуковою навігацією. Також, ультразвукова система дає для лікаря інформацію про структуру і стан суглобів, м’язів, зв’язок та хрящової тканини. У пацієнтів з викликаними ревматичними хворобами дефектами шкіри ревматолог встановлює (в залежності від характеру перебігу і активності процесу) можливість корекції цих дефектів методами естетичної медицини чи пластичної хірургії.

Ін‘єкційна та класична косметологія, трихологія

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Первинна консультація кандидата медичних наук, лікаря – дерматолога, косметолога,ін’єкціоніста, провідного спеціаліста з естетичної медицини Шмиги Тетяни Вікторівни є грунтовноюй деталізованою (тривалість близько однієї години). В процесі консультації проводиться вивчення історії стану пацієнта, оцінюється загальне здоров’я організму, з урахуванням стилю життя, звичок, сну і харчування. Адже Ви напевно знаєте наскільки здоров’я усього організму відображається на нашій зовнішності і це в свою чергу впливає на якість шкіри, молодість організму та красу. З цих питань лікар надає індивідуальні рекомендації. Наступним кроком є оцінка здоров’я шкіри та визначення типу шкіри. І, відповідно, надаються рекомендації щодо косметичних засобів та підбір домашнього догляду за обличчям і тілом. Далі проводиться діагностика пружності, еластичності та тону шкіри, визначається тип старіння обличчя.
Оцінюється наявність зморшок, їх глибина, птоз тканин й інші зміни на обличчі. Підсумувавши всю інформацію, лікар складає план лікування, надаючи рекомендації стосовно засобів догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку. При потребі призначаються коcметологічні процедури й ін’єкційні маніпуляції для покращення зовнішності, які охоплюють ботулінотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, мезотерапію, плазмотерапію та інші методи; у пацієнтів з порушеннями росту волосся призначаються відповідні обстеження та лікування. Прохання пам’ятати: від вдало підібраних напрямків лікування залежить позитивний результат!

Сервіси Ціна/грн
Консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста 490
Онлайн консультація кандидата медичних наук, лікаря-дерматолога, спеціаліста з естетичної медицини, ін’єкціоніста (Skype, Viber, Telegram, Whatsapp, Messenger). 400
*Акція!

Консультація безкоштовна, якщо вона проводиться разом із ін‘єкційною процедурою.

Ін‘єкційна косметологія